Impreza w domu, a może wyjazd na narty? Przedstawiamy 5 pomysłów na wieczór panieński zimą

chippendales na wieczór panieński

Zimowe terminy cieszą się coraz większą popularnością wśród Par Młodych, wybierających termin ślubu. Jeśli ślub odbędzie się zimą, zimą odbędzie się także wieczór panieński. Jak go zorganizować, by zabawa była prawdziwą przyjemnością dla wszystkich uczestniczek? Poznaj nasze pomysły na wieczór panieński zimą!

Impreza w domu nie musi być nudna!

Jeśli na weekend zapowiadają duże mrozy, silne opady śniegu lub inne anomalie, lepiej zostańcie w domu. Paraliż komunikacyjny i niesprzyjające warunki atmosferyczne mogą sprawić, że wieczór panieński będzie wiązał się w nerwami, a skończy przeziębieniem połowy z Was.

Przyszła Panna Młoda to szalona imprezowiczka? Możecie oczywiście pokusić się o wyjście do klubu, ale możecie także szaloną imprezę zorganizować w domu. Jak? Ubierzcie się wystrzałowo, przygotujcie parkiet do tańczenia i najlepszą muzykę. Nie chcecie bawić się jedynie we własnym gronie? Zaproście chippendalesa na wieczór panieński, a gwarantujemy Wam, że impreza będzie więcej niż udana!

Możecie także zdecydować się na mniej szalony wieczór panieński w domu. Jeśli dawno nie miałyście okazji spędzić całego wieczoru tylko w damskim gronie, wykorzystajcie to najlepiej jak możecie! Przygotujcie domowe SPA – zróbcie sobie maseczki, może któraś z Was umie robić hybrydy? Włączcie „Seks w wielkim mieście” albo inną komedię romantyczną, której Wasi mężczyźni nie są w stanie obejrzeć i cieszcie się swoim towarzystwem. Przydatne mogą okazać się także gry planszowe, a nawet konsola PlayStation. Nie ma żadnych ograniczeń – róbcie to, na co macie ochotę! Taki relaks doceni zestresowana i przepracowana Panna Młoda!

City Break – wieczór panieński w innym mieście

Jeśli jesteście w stanie wygospodarować cały weekend, polecamy Wam wyjazd do innego miasta, najlepiej za granicę! Piękna Praga, romantyczny Paryż, wyjątkowa Barcelona, a może Londyn – europejska stolica zakupów? Przed wyjazdem zaplanujcie, co możecie robić, ale nie twórzcie napiętego grafiku. Przede wszystkim relaks i odpoczynek!

Dość rzadkim wyborem jest tygodniowy wyjazd w ciepłe kraje. Wiąże się on nie tylko z większym wydatkiem, ale także z koniecznością wzięcia dłuższego urlopu. Jeśli jednak macie taką możliwość, koniecznie z niej skorzystajcie! Pamiętajcie też, że nie musicie wyjeżdżać na koniec świata – Wyspy Kanaryjskie sprzyjają opalaniu się przez cały rok.

Wieczór panieński na stoku? Będzie naprawdę gorąco!

Jak zima to śnieg – jak śnieg to narty! To doskonały pomysł bez względu na Wasze doświadczenie narciarskie. Jeśli jednak Panna Młoda lubi jeździć na nartach, wieczór panieński wręcz powinien odbyć się w górach! Reszta z Was nigdy nie jeździła na nartach? To doskonała okazja, by wykupić kilka godzin nauki jazdy na nartach. Tylko pomyślcie – góry, śnieg, promienie słońca, grzaniec i ten góralski klimat… Taki wieczór panieński możecie także połączyć z Sylwestrem!

A może macie inne pomysły na wieczór panieński zimą? Chętnie je poznamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *