Pomysły na prezent

Pomysły na personalizowane prezenty

Co roku przed świętami pojawiają się w naszych głowach pytania: a co dać w prezencie mamie, babci, tacie? Co kupić partnerowi? Z dziećmi jest nieco prościej – maluchy śmiało mówią, czego potrzebują i o jakiej zabawce tym razem marzą. Z dorosłymi tak łatwo nie jest. Zazwyczaj mówią – nie trzeba, nic nie potrzebuję. Wtedy zaczyna się przedświąteczna karuzela, ludzie uruchamiają swą kreatywność, by wyszukać oryginalne, niepowtarzalne, idealnie dopasowane do obdarowywanego przedmioty, dzięki którym zachwycą swoich bliskich.

Personalizacja

Dziś, większość przedmiotów, jakimi się otaczamy, to przedmioty spersonalizowane. Każdy może wybrać kolor drzwiczek od szafki, ułożyć je wedle własnego pomysłu, wybrać klamki, nóżki, blaty. Każdy telefon dostosowywany jest do potrzeb konkretnej osoby. Bransoletki panie projektują same, zbierają odpowiednie elementy, z których powstają ich dzieła. Podobnie jest z zastawą do domu i sprzętem AGD.

Nowe potrzeby

Świat oszalał na punkcie personalizacji (trenerzy personalni za pewne bardzo się z tego powodu cieszą). Na większości przedmiotów można wykonać grawer, wybrać odpowiednią kolorystykę czy dostosować wielkość produktu. Pokochaliśmy rzeczy dostosowane do naszych  osobowości. Skrojone na miarę naszych potrzeb i wewnętrznego nastroju.

Magia personalizacji

Dzięki nowym technologiom i rozwojowi produkcji, każdy ma szansę zamówić dla siebie spersonalizowany przedmiot. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się rzeczy, które można wykorzystać na co dzień. Są to na przykład koszulki z nadrukami zaprojektowanymi wedle własnego pomysłu. Nie trzeba posiadać specjalistycznego oprogramowania do ich zaprojektowania, ani specjalnych umiejętności. Wystarczy znaleźć producenta, który umożliwia wykorzystanie narzędzia do projektowania online, jak np. gartees.pl.

Prezenty na miarę XXI wieku

Czegokolwiek nie wymyślisz, to znajdziesz to w internecie, będziesz mógł to zrealizować i zakupić. To hasło rodem z XXI wieku z jednej strony ułatwia dokonanie zakupu prezentowego, a z drugiej jeszcze bardziej komplikuje sytuację – mamy taki wielki wachlarz możliwości i tak mało czasu, by je wszystkie wykorzystać! Możemy Wam udzielić w tym przypadku jednej rady – kupujcie takie prezenty, jakie sami chcielibyście otrzymać. Dzięki temu, znacznie ograniczycie możliwości na rzecz konkretnych decyzji!

4 myśli na temat “Pomysły na prezent

  1. Moim zdaniem czasem lepiej dać kasę niż nietrafiony prezent. U mnie w rodzinie dorośli nie dają sobie prezentów, dbamy tylko o dzieci. To chyba najwygodniejsze rozwiązanie.

  2. A ja zawsze daję dzieciakom w prezencie kasę. Wiem, że spożytkują ją na swoje rzeczy i na pewno im się przyda. Prezenty potem leżą w kącie i się kurzą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *