Najmodniejsze odcienie lakierów do paznokci

Najmodniejsze odcienie lakierów do paznokci

Mody się zmieniają, także w temacie koloru paznokci. Są jednak pewne trendy i kolory, które można uznać za klasyczne i ponadczasowe. Zadbane paznokcie są wizytówką kobiety. Warto zadbać, aby ich kolor przystawał do sytuacji, w jakiej się znajdujemy, oraz pasował do naszego ubioru i charakteru.

Zaczynając od klasyki, niezmiennie modnym kolorem na kobiecych paznokciach jest czerwień – ciemna lub nieco bardziej frywolna, jaśniejsza, odpowiednia na co dzień. Czerwone paznokcie dodają elegancji i szyku, szczególnie jeśli pasują do danego typu urody – bardziej chłodnego.

Od kilku lat na naszych paznokciach świetnie czuje się także granat. Ten ciemny, podobnie jak kolor czerwony, wygląda elegancko i przyciąga uwagę. Pasuje do jasnych i ciemnych stylizacji. Często ujrzeć go można na dłoniach gwiazd kina czy telewizji.

Do łask wracają lakiery z brokatem. Oczywiście są one najbardziej odpowiednie do kreacji wieczorowych. Co więcej, brokat na paznokciach pozwala oszczędniej użyć biżuterii, a nawet całkiem ją wyeliminować, ponieważ sam doskonale zastępuje błyskotki. Brokatu nie należy jednak łączyć z innymi ozdobami na paznokciach, typu błyszczące naklejane diamenciki czy wzorki – będzie to przesada i nie doda elegancji, a może poważnie zaszkodzić całej stylizacji.

Z mody nie wychodzą oryginalne połączenia kolorów, które przyciągają spojrzenia i dodają właścicielce dłoni pewności siebie. Jeśli jednak robimy paznokcie żelowe lub hybrydowe u kosmetyczki, warto dobrze przemyśleć wybór koloru lub połączenia barw, bo jednak nosimy je potem przez kilka tygodni.

Jedna myśl na temat “Najmodniejsze odcienie lakierów do paznokci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *